Melody
Вівторок, 11 жовтня 2011, 14:10 | USA - Alabama
Thank you for the map cake. It was beautiful. We stared at it for 10 minutes before we ate it. The map was exactly what we needed to express our relationship with our Ukrainian friends. The details were amazing - the mountains, the Statue of Liberty, the Eiffel Tower, the Arch of Friendship With All Peoples and the flags of both countries. We loved it all. And it tasted great! Thank you for working so hard. We were blessed. Спасибо за торт-карта. Это было красиво. Мы пристально рассмотрели это в течение 10 минут перед тем, как мы съели это. Карта была точно то, что нам нужно было выразить наше отношение с нашими Украинскими друзьями. Детали поражали - горы, Статуя Свободы, Эйфелева башня, Арка Дружбы народов и флаги обеих стран. Нам понравилось это все. И это пробовало большим! Спасибо за такой усердный труд. Мы были благословенны.
Admin Comment
Рада, що Вам сподобався тортик!!!
Наталія
Понеділок, 03 жовтня 2011, 12:29 | Здолбунів
Я отримала торт у вигляді машини на день народження чоловіка. Замовляла перший раз, про що, не пошкодувала!Таку КРАСУ шкода було різати, а СМАЧНЮЩИЙ який ммм...!!!! Тортик всім ДУУУУУЖЕ сподобався! Ліля, ВЕЛИЧЕЗНЕ Вам ДЯКУЮ!!! Ви справжня майстриня!!! Молодець!!! Буду замовляти і рекомендувати Ваші тортики!
Ірина
П'ятниця, 30 вересня 2011, 13:16 | Рівне
Дорога Лілечка! Щиро дякуємо за неперевершений тортик! Він вже стає невідємною частиною наших святкувань, тому що такої смакоти ще ми не куштували раніше! На цей раз я брала недитячу начинку, але смак був як з дитинства, коли так хочеться ще! Тому всі мої гості отримали додому ще й по кусочку, за що були дуже вдячні, а я вдячна в свою чергу Вам, що не дивлячись на Вашу нову роль, Ви знайшли час і подарували нам такий тортик! Дуже вдало було і оформлення! Натхнення Вам і вдячних клієнтів!
Лена
П'ятниця, 15 липня 2011, 19:43 | Ровно
Торты просто обалденные. Спасибо большое Лиле )
Alina
Вівторок, 28 червня 2011, 11:22 | Ровно
Мы у Лили уже постоянные клиенты Торты очень красивые и очень вкусные!!!!! Наш торт на свадьбу был просто великолепен!!
юлія
Вівторок, 10 травня 2011, 21:27 | рівне
дякую за тортик з тигрою.вийшов дуже гарненький і смачний.саме головне,що тортик зроблений з всього натурального і його змогли покуштувати навіть маленькі діти,обовязково будемо замовляти у вас тортики ще
Галина
Середа, 09 березня 2011, 20:00 | Ровно
Наш тортик понравился всем! Лиля настоящий художник!Торт не только красивый, но и очень вкусный! Всем рекомендую!
Мар'яна
Четвер, 24 лютого 2011, 17:11 | Городок
Найкращим подарунком, що отримала моя мама до Дня свого народження торт "Кошик з квітами", зроблений Лілею. Це справжнє диво!Вся наша сім'я у захваті від цього смачного шедевру. Щиро дякуємо Лілі!
Наталія
Неділя, 19 грудня 2010, 12:50 | Рівне
Ще раз скажу, що Ви справжня майстриня своєї справи, адже Ваш торт - це витвір кондитерського мистецтва. Всі гості були в захваті як від зовнішнього оформлення, так і від "смачнющості" . Щиро дякуємо Вам, Ліля! Тепер я знатиму, де замовлятиму тортики на наші сімейні святкування.
Ирина
Понеділок, 13 грудня 2010, 10:29 | г.Ровно
Тортик в виде "Единички" с медвежонком и топиками мы получили на свой первый День рождения от Лилии! За что БОЛЬШОЕ СПАСИБО!.! Гостям и нам ОЧЕНЬ понравился как сверху,так и внутри! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Рада, що Вам сподобався тортик!!!